Tvořivé kurzy
Výroba kytiček z lýka, vlny a dalších materiálů

Nabízím Vám možnost uspořádání kurzu kytičkování ve Vaší škole, tvořivém centru atd. pro skupiny zájemců, nebo i individuálního kurzu pro jednotlivce.

Tato technika je vhodná pro dospělé, popř. pro větší děti (cca od 12 let, nebo i šikovnější mladší).

Kytičky (nejen) z lýka jsou vhodné jako jarní a letní dekorace, na výrobu zápichů, přáníček, textilních aplikací, pletených výrobků, ke zdobení dárků... Základní technika není složitá a po jejím zvládnutí budete schopni dále vymýšlet a tvořit kytičky dle vlastní fantazie. Na tvořítku je dále možné vytvářet i další ozdoby, třeba pro vánoční období.
Na kurzu vás provedu postupem výroby těchto kytiček od základů až ke komplexnějším výtvorům. Vyzkoušíte si tvoření z různých materiálů (papírové lýko, přírodní lýko, vlna, stužky, provázky) a jejich kombinaci se skleněnými kamínky, drátky, apod. Načerpáte užitečné tipy, triky a inspirace pro další tvoření. Vyzkoušíte si práci s několika typy forem na výrobu kytiček, vyrobíte si dle svých preferencí např. přízdoby, zápichy, brože... Výrobky vám samozřejmě zůstanou.

Místo i čas kurzu je na domluvě, pravidelně se zdržujeme v Brně, Praze a Chomutově, případně můžeme i přijet do dalších (rozumně vzdálených) měst.
Cena kurzu závisí na počtu osob (čím více účastníků kurzu, tím nižší cena za osobu; maximum účastníků kurzu je 10), délce kurzu (minimum jsou 3 hodiny, ale je možno uspořádat i celodenní, kde se do kytičkování ponoříme opravdu intenzivně) a místě konání (jak daleko budeme muset dojet).
Jakékoli další informace podáme na tel. 776562502 nebo e-mailové adrese info@biodekorace.cz.


AKTUALITY


KDE NÁS UVIDÍTE

akce chystané na jaro 2018

Tvořivá Olomouc
10.-11. března, SŠ polytechnická - technologická hala, Rooseveltova 79, Olomouc

Výstava kreativity v Praze-Dubči
16.-18. března 2018, náš stánek s workshopem se nachází v Sokolovně

Kreativ Soběslav
23.-24. března, Kulturní dům Soběslav